طراحی سایتچیست

 

طراحی سایت یا وب دیزاین Web-Design به مراحل طراحی و ساخت یک پایگاه اینترنتی جهت اطلاع‌رسانی، معرفی شرکت و ارائه محصولات آن گفته می‌شود. طراحی وب سایت یک پروسه هست که از لایه سازس صفحات وب ،محتوا،طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است.همان‌طور که بیان شد، طراحی وب سایت به معنی طراحی، ساخت و راه‌اندازی یک وب‌سایت یا بهینه‌سازی یک سایت قدیمی در بستر اینترنت است. 

demo-attachment-505-business-woman-opening-laptop-at-office-PU4ZAGW

مراحل طراحی سایت

بررسی نیاز شما

تیم ما با بررسی نیاز شما پیشنهادات لازم را ارائه داده و شمارا برای انتخابی بهتر راهنمایی می کنند.در این مرحله اطلاعاتی از نوع کسب و کار ، میزان بودجه ، سلیقه و … شما گرفته می شود تا بهترین هارا برای شما طراحی کنیم.

 

طراحی اولیه

پس از کسب اطلاعات لازم تیم طراحی ما با توجه به سلیقه شما طرح های اولیه وبسایت را برای شما ارسال می کنند تا دیدگاه کلی نسبت به سبک طراحی داشته باشید و درصورت مغایرت سبک طراحی با سلیقه شما اعلام و برطرف گردد.

 

اصلاح طرح به سلیقه شما

پس از آنکه طرح اولیه به مشتری داده شد ممکن است برخی از موارد نیاز به تغییر داشته باشند که طراح اولیه به اتمام برسد و تیم طراحی سایت را به صورت نهایی تحویل مشتری بدهند.

تحویل نهایی

بعد از تایید طرح اولیه از مشتریان محتوای مورد نظر گرفته می شود و سپس در طراحی در سایت استفاده میگردد و بعد از اتمام طراحی ها، وبسایت و تمام دسترسی ها ائم از (هاست و دامنه ، پنل کاربری سایت و …) به مشتری تحویل داده می شود.
جلب رضایت مشتریان مهم ترینهدفماست
 
Group-13-Copy

سئو ابتدایی

در سایت شما سئو ابتدایی انجام می شود تا سایتی بهینه و با سرعت بالا داشته باشید و خیلی سریع تر در سئو رتبه بهتری کسب کنید.
Group-21

پشتیبانی

پس از اتمام سایت شما به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما و برطرف کردن مشکلات پیش آمده هستیم.

Group-17

تعرفه های متنوع

ما با توجه به بودجه شما انواع تعرفه ها با امکاناتی متفاوت را اراده می دهیم تا برای کسب و کار خود یک انتخاب عالی داشته باشید.

حاضرید؟

برای شروع یک پروژه جدید

به دنبال چه هستید؟

بیاید صحبت کنیم