سئوچیست؟

 
اگر بخواهیم به طور خلاصه سئو را تعریف کنیم می توانیم بگوییم سئو مجموعه ای از فعالیت ها در طراحی سایت است که  تیم توتال اپ با رعایت کامل همه ی آن ها می تواند جایگاه بهتری در نتایج جستجو گوگل برای شما ایجاد کند و بازدید کننده ی بیشتری برای سایت های شما جذب کند.
demo-attachment-505-business-woman-opening-laptop-at-office-PU4ZAGW

چرا سئومهماست؟

بدون سئو یک وب‌سایت نمی‌تواند به‌درستی در نتایج موتورهای جستجو دیده شود، بنابراین اگر موتورهای جستجو نتواند وب‌سایت شما را مشاهده کند، مطمئناً کاربران نیز قادر به یافتن محتوای سایت شما نخواهند بود.یکی از جنبه‌های مهم سئو، سازگار کردن وب‌سایت شما با فهم کاربران و منطق موتورهای جستجو است، که ما در توتال اپ با داشتن مهندسانی مجرب این کار را برای شما بسیار آسان کرده ایم.

خدماتسئو
 

بهینه سازی سایت

ما در توتال اپ بهینه سازی سایت شما را انجام میدهیم تا سایت شما در صفحه نتایج جستجو و همچنین صفحه نتایج تصاویر و ویدئو ها بیشتر و بالاتر نمایش داده شود و رتبه سایت شما بیشتر شود.

تولید محتوای

می‎‌توان گفت محتوای سفارشی یکی از بهترین و مطمئن‌ترین روش‌های جذب و نگهداری مخاطبین کسب و کار است. که تیم توتال اپ با داشتن متخصصانی مجرب این کار را به خوبی انجام می دهد.

بک لینک

اثر همه بک لینک‌ها بر رتبه‌بندی یکسان نیست و بعضی از آن ها باعث افت سایت شما می شود ، تیم توتال اپ با دانشی که در این زمینه دارد میتواند بهترین خود را به شما ارئه دهد .

حاضرید؟

برای شروع یک پروژه جدید

به دنبال چه هستید؟

بیاید صحبت کنیم